Sorbus commixta ‘Ravensbill’

Jarząb dalekowschodni ‘Ravensbill’
72,74zł
Niedostępny
Brak w magazynie
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Nazwa odmiany | 'Ravensbill' |
| Wymagania słoneczne | do półcienia, na słońce |
| Szczepienie | szczepione |
| Nazwa łacińska | Sorbus commixta |
| Wysokość sadzonki | 40 – 60 cm |
| Rodzaj gleby | przepuszczalna |
| Wysokość szczepienia | 15 – 20 cm |
| Sposób rozmnażania | szczepienie |
| Pojemnik | C2 – 2l |








Uwagi
Nie ma jeszcze opinii na temat tego produktu.