Lavandula angustifolia ‘Hidcote’
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wysokość sadzonki | 15 – 20 cm |
| Nazwa odmiany | 'Hidcote' |
| Wymagania słoneczne | pełne słońce, półcień |
| Nazwa łacińska | Lavandula angustifolia |
| Szczepienie | nieszczepione |
| Rozstaw sadzenia | 15 – 20 cm |
| Zastosowanie | doniczki i pojemniki, żywopłoty |
| PH gleby | lekko kwaśne: pH 6,1 – 6,7, obojętne: pH 6,8 – 7,0, lekko zasadowe: pH 7,0 – 7,2, zasadowe: pH > 7,2 |
| Tempo wzrostu | normalne |
| Sposób rozmnażania | sadzonki ukorzeniane |
| Rodzaj kwiatów | kwiatostan, pachnące |
| Barwa kwiatów | fioletowe, niebieskie, purpurowe |
| Pora kwitnienia | lato |
| Barwa liści / igieł | zielone |
| Zapotrzebowanie na wodę | niskie |
| Pojemnik | P9 – 0,5l |
| Odporność na mrozy | dobra do -21°C |
| Walory użytkowe | na żywopłoty |
| Walory ozdobne | intensywny zapach, ozdobne kwiaty |








Uwagi
Nie ma jeszcze opinii na temat tego produktu.