xAmelasorbus raciborskiana Wróbl.
Bardzo rzadko spotykany gatunek mieszańcowy, powstały ze skrzyżowania świdośliwy i jarząba. Został uzyskany w 1934 r w Kórniku przez Antoniego Wróblewskiego. Charakteryzuje się niedużymi rozmiarami (do 8 m wysokości) i zwartym, regularnym, stożkowatym pokrojem. Liście duże, wydłużone, w części nasadowej mocno klapowane, czasem te klapy zmieniają się w pojedyncze listki. Górna część liści ciemnozielona, dolna jaśniejsza, sinawa. Jesienią liście przebarwiają się na czerwono i pomarańczowo. Drzewo zakwita w maju, kwiaty są drobne, ale zebrane w pokaźne, choć niezbyt liczne wiechy, a owoce, choć dekoracyjne – kuliste, ciemnoczerwone – i jadalne, zawiązują się rzadko.
Głównymi walorami świdojarząbu Raciborskiego jest pokrój i jesienne przebarwienia, dlatego jest ona polecana przede wszystkim do parków i dużych ogrodów jako soliter. Jest mało popularna, ale łatwa w uprawie i utrzymaniu, więc może rosnąć w każdym ogrodzie, nie tylko u hobbystów i kolekcjonerów. Całkowicie wytrzymała na mróz, preferuje gleby lekkie lub przeciętne i umiarkowanie wilgotne, o odczynie obojętnym lub lekko kwaśnym, najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym.

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Pokrój | wzniesiony |
| Wymagania słoneczne | pełne słońce, półcień |
| Docelowa rozpiętość | od 2 m do 3 m |
| Nazwa łacińska | xAmelasorbus raciborskiana |
| Wysokość docelowa | od 4 m do 6 m |
| Szczepienie | szczepione |
| Styl ogrodu | ogrody miejskie, ogrody nieregularne (swobodne), ogrody nowoczesne, ogrody podmiejskie |
| Zastosowanie | aleje i szpalery, owoce do mrożenia, owoce na nalewki, owoce na przetwory, owoce na wino, rosnące pojedynczo (soliter) |
| Kształt owocu | kulisty |
| Wysokość sadzonki | 90 – 120 cm |
| Rodzaj gleby | gliniasta, gliniasto-piaszczysta, przeciętna ogrodowa, żyzna |
| PH gleby | lekko kwaśne: pH 6,1 – 6,7, obojętne: pH 6,8 – 7,0, lekko zasadowe: pH 7,0 – 7,2, zasadowe: pH > 7,2 |
| Owoce rodzaj | ozdobne |
| Tempo wzrostu | normalne |
| Sposób rozmnażania | szczepienie |
| Pora owocowania | jesień |
| Pora dojrzewania owoców | wrzesień, październik, listopad |
| Barwa kwiatów | białe, beżowe, wielobarwne, kremowe |
| Intensywność zapachu kwiatów | lekko pachnące |
| Pora kwitnienia | wczesna wiosna |
| Barwa liści / igieł | zielone |
| Zapotrzebowanie na wodę | średnie |
| Pojemnik | C2 – 2l |
| Odporność na mrozy | bardzo dobra do -32°C |
| Walory użytkowe | miododajne, dla ptaków i zwierząt, na żywopłoty wysokie, horiterapeutyczne |
| Walory ozdobne | barwna dekoracyjna kora, dekoracyjne owoce, wielobarwność, ozdobne kwiaty, przebarwiają się jesienią, niespotykany wygląd owoców |








Uwagi
Nie ma jeszcze opinii na temat tego produktu.