Zielona Utopia

Sklep

O nas

Zielona Utopia

Asortyment

Zielona Utopia to portal roślinny oraz sklep internetowy oferujący rośliny ogrodowe najlepszej jakości. Sprzedajemy starannie wyselekcjonowany materiał pochodzący ze sprawdzonych, renomowanych polskich i zagranicznych szkółek drzew i krzewów. Nasz asortyment obejmuje zarówno wysokie drzewa i duże krzewy, jak i odmiany karłowe, doskonałe na balkony i tarasy, na skalniaki i do donic. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają Europejski Paszport Roślin, a ich jakość jest kontrolowana przez PIORiN (Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa).

Dla kogo?

W ofercie znajdziesz popularne gatunki, ale również rośliny kolekcjonerskie bardzo rzadkie i niespotykane na polskim rynku. Prowadzimy sprzedaż sadzonek drzew i krzewów iglastych, liściastych, a także nietypowych owocowych. Cały szereg odmian pozwoli Ci wybrać coś do ogrodu niezależnie od tego, czy jesteś ogrodniczym amatorem, zaawansowanym kolekcjonerem, czy architektem krajobrazu. 

Roślinna pasja i edukacja

Zamiłowanie do roślin nie bierze się znikąd. Obcowanie z naturą pozwala zapomnieć o codzienności i sprawia nam ogromną przyjemność. Dlatego rośliny z Zielonej Utopii są takimi, które sami chcielibyśmy kupować i sadzić. Oprócz działalności sprzedażowej celem powstania platformy jest stworzenie spokojnego miejsca w polskim internecie, które będzie edukować, pomagać w pielęgnacji ogrodu i roślin domowych oraz inspirować Was ciekawymi treściami ze świata roślin i życia w stylu slow life.

Uśmiech klienta to dla nas największa motywacja do dalszych działań.

Odpocznij w Zielonej Utopii, zapraszamy na zakupy!

Tomasz Bielka – twórca i właściciel portalu zielonautopia.pl

O nas - Zielona Utopia
O nas - Zielona Utopia
O nas - Zielona Utopia