Zielona Utopia

Sklep

Płatności

Zależy nam na wygodzie i bezpieczeństwu naszych klientów, dlatego płacąc za rośliny w naszym sklepie, możesz spać spokojnie. Korzystamy z najnowszych rozwiązań serwisu Przelewy24, które pozwalają szybko i bezpiecznie dokonywać procesów płatności za towar.


Szybki przelew online

Najwygodniejsza forma płatności, dzięki której nasz system po kilku chwilach widzi opłaconą przez Ciebie transakcję. Szybki przelew polega na tym, że za pomocą swojego elektronicznego konta bankowego możesz zapłacić za rośliny kilkoma kliknięciami.

Płatność za pobraniem

W przypadku tej klasycznej opcji, za rośliny zapłacisz kurierowi gotówką w momencie odbioru zamówienia. Najlepiej mieć odliczoną kwotę, ponieważ kurierzy często mają problem z wydawaniem bilonu.

Płatność kartami płatniczymi

Transakcje za pomocą kart płatniczych VISA i MasterCard są obsługiwane przez Przelewy24. Płatności są możliwe kartami wypukłymi oraz innymi, które banki dopuszczają do zakupów internetowych.

Płatności mobilne – BLIK

Możesz również zapłacić za rośliny przy wykorzystaniu swojego telefonu. W tym celu wybierz BLIK w panelu Przelewy24. Wygenerowanie jednorazowego kodu BLIK jest łatwe i dostępne w 15 aplikacjach bankowych.

Google Pay / Apple Pay

Płatności możesz także realizować za pomocą swoich kont Google Pay oraz Apple Pay.